Brožurka pro nováčky

V brožurce naleznete přehled základních témat, se kterými se můžete setkat při vstupu do našeho oddílu. Slouží pro lepší orientaci.

Napadá Vás další dotaz, na který jste nenašli odpověď? Využijte kontakt na vedoucí oddílu.

Pro mladšího člena (do 18 let)

První strana zahrnuje povinné údaje sloužící k identifikaci člena jednotkou a také pro záznam do celkového registru členů organizace Junák, český skaut, z. s. – “Skautis”
Druhá strana obsahuje informace o zachování vyhlášení osobních údajů GDPR, prosím o pečlivé přečtení. U souhlasu zákonného zástupce prosím okřížkujte oblasti, se kterými souhlasíte, v případě nesouhlasu nechte políčko prázdné.

Formulář k úrazovému pojištění – vyplní rodiče společně s vedoucím oddílu (vyplňuje se v případě úrazu).

Pro dospělého člena (18 a více let)

Druhá strana obsahuje informace o zachování vyhlášení osobních údajů GDPR, prosím o pečlivé přečtení. U souhlasu dospělého člena prosím okřížkuj oblasti, se kterými souhlasíš, v případě nesouhlasu nech políčko prázdné.