2023

V tomto roce probíhal úklid 1.4. a to ve spolupráci se školou. Bylo tak možné rozdělit se na dvě skupiny. Každá prošla velkou část obce.

Tentokrát se pro zakončení využil areál lesní třídy MŠ u rybníků, kde jsme se společně potkali a opekli si buřty.

Za úklid a spolupráci moc děkujeme.

2022

Akce se konala 2.4. Počasí nám úplně nepřálo, jelikož byla hodně zima. I tak se nás ale sešlo dost. Společně jsme uklidili podél potoka a Hájek. Akci jsme zakončili opékáním na farní zahradě.

Děkujeme za účast.

2021

V tomto roce proběhla akce, kterou jsme nazvali “procházky pro přírodu”, a to z důvodu omezení organizace akce pro větší počet lidí.

Akce se zúčastnilo několik kupinek dobrovolníků, a to z Knínic, Sudic, Boskovic, ale i Úsobrna.

Za úklid moc děkujeme.

Fotografie zde

Akce se kontala 6. 4. 2019 v Knínicích.
Cílem úklidu bylo uklidit oblast okolo potoka, který protéká středem vesnice, dále oblast směrem k vlak. zastávce a fotbalovému hřišti.
Úklidové akce se zapojilo více než 30 dobrovolníků, nasbíralo se přes 130 kilogramů odpadu.

Akce byla spoluorgainozávana s obcí Knínice a SDH Knínice. Děkujeme všem za účast!

Fotografie z akce naleznete zde.