LYRA

Časopis pro všechny členy i příznivce našeho oddílu

Milý čtenáři,

jak sis jistě všiml, tato stránka zeje opuštěností a prázdnotou. Poslední únorový díl jako by byl odnesen jarními dešti a přitom čísla nová v nedohlednu. Těžko je najít, kde jsou?

Odpověď, jež je nasnadě, je zároveň správná – prostě nejsou. Znamená to, že už ani nebudou? Ne! Teda alespoň v to doufám. Na tomto časopise se podílím rád (a určitě nejsem sám), nebo tedy jsem se alespoň podílel rád, a to i přes to, jaké úsilí občas je udržovat rubriku a k tomu ještě shánět od všech přispívajících jejich články tak, aby vše šlo dát dohromady, abych mohl můj milý měsíčník vydat.

Ale prozatím to vypadá, že časopis potřebuje pauzu. Možná po ní bude vycházet jinak, možná i jeho obsah bude vypadat jinak. Ale určitě nemizí napořád – ber ho jako strom, který se stáhne do sebe a na zimu uloží do spánku, aby mohlo na jaře znovu vyrašit zelené listoví.

Zatím tu na tebe věrně čekají čísla již vyšlá, ta nikam mizet nebudou. Dlouhou chvíli si můžeš ukrátit i čtením časopisů pro všechny skauty.

Díky za pochopení.

– Max

aktuálně vydaných čísel

Nejnovější díl měsíčníku:

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF.

NÁMĚTY A DOTAZY